Twoje Forum Fotograficzne

Sprawy administracyjne => Regulaminy => Wątek zaczęty przez: pebees w Kwiecień 12, 2010, 13:47:26 pm

Tytuł: Zasady umieszczania zdjęć w dziale publikacji anonimowych "Dla odważnych"
Wiadomość wysłana przez: pebees w Kwiecień 12, 2010, 13:47:26 pm
Na naszym forum jednym z dostępnych działów zdjęciowych jest dział nazwany "Dla odważnych" (http://www.tff.org.pl/index.php?board=51.0). W tym dziale można pokazać zdjęcia anonimowo, do anonimowej oceny. Dlatego warto, by umieszczane tam fotografie nie zawierały elementów wskazujących autora, takich jak podpisy czy np. prywatny serwer autora (link do zdjęcia).

Gdy autor stwierdzi, że już komentarzy mu wystarczy, może zgłosić do moderacji posta (najlepiej pierwszego, własnego) z założonego przez siebie anonimowego wątku, z informacją o chęci odtajnienia wątku i docelowego jego miejsca - odpowiedniego działu zdjęciowego (http://www.tff.org.pl/index.php?board=5.0). 

Jeśli zdjęcie (wątek) będzie prezentowane w dziale anonimowym dłużej niż 4 tygodnie, a autor nie zgłosi chęci wcześniejszego odtajnienia, zdjęcie zostanie przeniesione "automatycznie" do odpowiedniego (zdaniem przenoszącego) działu.

Wątek może zostać usunięty na życzenie autora w szczególnych, uzasadnionych przypadkach, więc nie należy tego działu traktować jako miejsca na test doskonałości zdjęcia publikowanego z założeniem późniejszego usunięcia.

Zapraszam do korzystania z tej funkcjonalności.