Licencja rejestracji

Ideą tego forum jest popularyzacja fotografii. Najważniejszymi działami są działy zdjęciowe, w których prezentujemy i oceniamy swoje prace. Sposób ich prezentacji i komentowania określony został w Zasadach publikacji i komentowania zdjęć. Pozostałe działy, szczególnie sprzętowe, są działami wspomagającymi - przecież fotograf czymś te zdjęcia musi robić :)

Rejestrując się na tym forum zobowiązujesz się, że nie będziesz umieszczał tu materiałów, które są fałszywe, demagogiczne, nieścisłe, obraźliwe, szerzące nienawiść, obscenicznych, profanujących, zorientowanych seksualnie, ingerujących w prywatność innych i wszelkich innych niezgodnych z prawem. Zobowiązujesz się także do publikowania tylko tych materiałów, do których posiadasz prawa autorskie lub zgodę na ich publikację. Wszelkie spamowanie, floodowanie, piramidy, łańcuszki i wszelkie inne nagabywania są tu zabronione. Rejestracja konta w celu napisania ogłoszenia czy zwiększenia ilości odnośników do swojej strony jest pozbawiona sensu - takie i podobne konta nie będą tutaj tolerowane.

Na forum obowiązuje tzw. netykieta i zwykła kultura osobista. To miejsce ma być miejscem od nas dla nas, a Ty rejestrując się zostajesz jednym z nas :) Tak więc, jak każdy, jednym z Twoich przywilejów jest dbanie o jakość tego miejsca.

Podczas rejestracji zostałeś poproszony o wybranie swojej nazwy użytkownika.  Dobierz odpowiednią dla siebie nazwę, taką jednak, by też była w zgodzie z tym, co napisano wyżej. Postaraj się, byś z tego konta korzystał tylko Ty, nie udostępniaj go innym.

Zaglądaj czasem do działów zdjęciowych. Nie ma przymusu, ale miło będzie, jeśli raz w tygodniu pokażesz swoją pracę.

Wszelkie odstępstwa od tych zasad mogą być przyczyną usunięcia konta. Pamiętaj, że wszystkie czynności, których dokonujesz na forum, są rejestrowane. W przypadku niestosowania się do wcześniej określonych zasad konto może być zablokowane albo nawet usunięte.

Jeśli nie zamierzasz stosować się do tych zasad - po prostu nie rejestruj się.