Autor Wątek: Problem XP + Adobe Bridge CS4  (Przeczytany 1576 razy)

Offline step.tom

• ________
Problem XP + Adobe Bridge CS4
« dnia: Sierpień 19, 2009, 17:47:50 pm »
Witajcie
Nie wiem czy dobry dział wybrałem, jeżeli nie to proszę o przeniesienie we właściwe miejsce. Ale do rzeczy.

Kiedyś o tym ktoś pisał ale... no właśnie. Może i Wam ta przypadłość daje w d...e. Prawie każdorazowo po niedługim użytkowaniu Bridge CS4 Windows wywala mnie z systemu, następuje restart. Niebieski ekran itd. Bez względu na wybór przestrzeni roboczej czy innych operacji, po prostu nie może się dogadać z XP. Ponoć ktoś instalował jakieś łatki do XP czy coś podobnego. Proszę o rady bo tak być nie może. Support Adobe nie jest w stanie nic na to poradzić twierdząc, iż problem leży po stronie XP. Wszelkie uwagi lub sugestie mile widziane.
Pozdrawiam
Tomasz

Offline lechupe

• ________
  • Diet is die with a "t"
    • Pilska Grupa Fotograficzna
Odp: Problem XP + Adobe Bridge CS4
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 19, 2009, 22:19:50 pm »
z molich doswiadczen, o ile nie masz np raząco mało pamieci, czy jakiegos slabego procesora, najczesciej przyczyny leżą po stronie albo karty graficznej, albo sterowników do niej.

Zobacz, czy masz te najbardziej aktualne. A jezeli twoja karta jest nie jest z gatunku znanych i popularnych proponuje potestowac na innej.
Fotografie są jak kobiety; jeden starannie przechowuje kliszę, podczas gdy inni dzielą się odbitkami.

Offline step.tom

• ________
Odp: Problem XP + Adobe Bridge CS4
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 19, 2009, 22:50:10 pm »
Dzięki, Karta jest ok. sterowniki są najnowsze. PS + 3D działają idealnie. Tylko Bridge coś nie hallo. Co RAMu to mam 4 GB. Może kto jeszcze komuś ta przypadłość doskwierała.
Pozdrawiam
Tomasz