Autor Wątek: wortal/czas  (Przeczytany 1333 razy)

Offline lechupe

• ________
  • Diet is die with a "t"
    • Pilska Grupa Fotograficzna
wortal/czas
« dnia: Maj 04, 2010, 10:30:51 am »
1/ czy wortal forumowy juz nie bedzie aktualizowany?
2/ czy czasem obowiązującym na forum jest GMT+1 ?
Fotografie są jak kobiety; jeden starannie przechowuje kliszę, podczas gdy inni dzielą się odbitkami.

Offline pebees

• ________
    • http://www.tff.org.pl
Odp: wortal/czas
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 04, 2010, 10:46:40 am »
1/ na razie nie znam odpowiedzi na to pytanie. Prawdę mówiąc myślę, czy nie przejść do innej 'formy' tego czegoś. Potrzebne jest nam miejsce na wrzucenie artykułów, tekstów, zbiór porad itp. Niekoniecznie portal, może lepiej w to miejsce zrobić prostą stronę, z listą artykułów, i umieścić gdzieś taką listę? A może lepiej wrócić z tymi artykułami na forum, do odpowiednich wątków, i dać dostęp do nich tylko tym, co mają jedno zdjęcie na tydzień? ;-) Temat jest po prostu do przemyślenia, przedyskutowania, dlatego np. nie wrzuciłem tam jeszcze m.in. 'świętego'.

2/ w profilu, w sekcji Opcje wyglądu masz pozycję "Przesunięcie czasu", pod okienkiem z wartością przesunięcia i linkiem "wykryj automatycznie" masz podany aktualny czas dla silnika forum. Piszę o tym, bo może ktoś nie zauważył, a może mu się przyda ta informacja. Odpowiedź na Twoje pytanie - czasem obowiązującym dla silnika jest GMT.
"pebees" piszemy z małej litery, z dużej poproszę pośmiertnie jak już będę "uznanym ahtystą" (tak, tak, ściągnąłem z el-iksa ;-))