Autor Wątek: Już wisi nowe forum!  (Przeczytany 6453 razy)

Offline bombel

• ________
Odp: Już wisi nowe forum!
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 24, 2012, 17:35:38 pm »
Bomblu, wszystko co napisałam znika.

Uff, dzięki za ten prosty, aczkolwiek dla mnie znaczący test! Dzięki Wielkie!!!

Znaczy to bowiem, że nie jest to problem u mnie z jakimś pluginem, dodatkiem, konfiguracją, czy czymś takim - tylko jak sądzę z jakimś bugiem w silniku. Do pewnego momentu to działało, a potem nagle przestało. Pamiętacie, jak zniknęło cytowanie? Mam wrażenie, że to była jakaś kolejna aktualizacja silnika i czegoś tam nie dopatrzyli.

Ale z tym da się żyć, jeśli się wie, że taki bug występuje. Po prostu zanim człek naciśnie by zmienić, trzeba skopiować całość textu. ja z tego przy różnych okazjach korzystam, więc się nauczyłem.
Pozdrawiam bombelkowo!

Offline autograf

• ________
  • wracam na stałe na tff
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 24, 2012, 17:46:22 pm »
U mnie po prostu nie wyswietlaja sie ikonki wlacznie z ta strzalka. Dlatego bylo ciezko o wspolny mianownik porozumienia.

:o

TO jak zmieniasz kolor napisu, albo wstawisz bold czy italic, czy jak wstawiasz obrazki?

Bombel - a u mnie taka rozpierducha jest.

Uploaded with ImageShack.us
napisałem na facebooku, że złamałem nogę! i 18 osób kliknęło "Lubię to!"

Offline autograf

• ________
  • wracam na stałe na tff
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 24, 2012, 17:50:07 pm »
właśnie cytowanie mi się wywaliło. przestało działać.

Offline bombel

• ________
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 24, 2012, 17:51:47 pm »
Autograf - czyli jaknajbardziej masz ikonę, o jakiej mówilem od poczatku (ostatnia, tuż pod comboboxem z napisem 'zmień kolor').

Jak nie masz cytowania, spróbuj w swoim profilu > opcje wyglądu > wybrać Tryb użycia szybkiej odpowiedzi: pokazuj, domyślnie ukryta.

Ja tak zrobiłem i mam cytowanie, choć jak kazałem sobie pokazywać okno szybkiej odpowiedzi, to tez cytowanie mi zniknęło.
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2012, 17:54:59 pm wysłana przez bombel »
Pozdrawiam bombelkowo!

Offline autograf

• ________
  • wracam na stałe na tff
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 24, 2012, 18:22:51 pm »
Autograf - czyli jaknajbardziej masz ikonę, o jakiej mówilem od poczatku (ostatnia, tuż pod comboboxem z napisem 'zmień kolor').

Jak nie masz cytowania, spróbuj w swoim profilu > opcje wyglądu > wybrać Tryb użycia szybkiej odpowiedzi: pokazuj, domyślnie ukryta.

Ja tak zrobiłem i mam cytowanie, choć jak kazałem sobie pokazywać okno szybkiej odpowiedzi, to tez cytowanie mi zniknęło.

Rzeczywiscie, teraz dziala cytowanie, zrobilem tak jak radziles. Natomiast co do strzalki, to dalbym reke ze jeszcze wczoraj jej nie bylo....

Offline pebees

• ________
    • http://www.tff.org.pl
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 24, 2012, 18:52:29 pm »
Mogę dodać tylko tyle, że u mnie też jest spaprane cytowanie "szybkie". Postaram się to w miarę szybko usunąć.
Jeśli dojrzycie jeszcze jakieś wady/braki - piszcie, sukcesywnie postaram się poprawiać.
"pebees" piszemy z małej litery, z dużej poproszę pośmiertnie jak już będę "uznanym ahtystą" (tak, tak, ściągnąłem z el-iksa ;-))

Offline pebees

• ________
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 24, 2012, 21:13:28 pm »
Jeśli ktoś używa tapatalk, proszę o sprawdzenie, czy działa. I jeszcze jedno sprawdzenie - czy dobrze działa w wątkach "Dla odważnych", czy też widać autorów? :)
"pebees" piszemy z małej litery, z dużej poproszę pośmiertnie jak już będę "uznanym ahtystą" (tak, tak, ściągnąłem z el-iksa ;-))

Offline autograf

• ________
  • wracam na stałe na tff
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 24, 2012, 21:19:38 pm »
Jeśli ktoś używa tapatalk, proszę o sprawdzenie, czy działa. I jeszcze jedno sprawdzenie - czy dobrze działa w wątkach "Dla odważnych", czy też widać autorów? :)

juz wlaczyles tapatalk?

Offline pebees

• ________
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 24, 2012, 21:22:21 pm »
Podobno tak :)

Offline autograf

• ________
  • wracam na stałe na tff
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 24, 2012, 21:42:44 pm »
Podobno tak :)

u mnie caly czas kreci sie przetwarzanie...

tff znalazl, ale jak je wybralem to jw.

Offline Radek

• ________
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 24, 2012, 22:17:05 pm »
W odważnych jest anonymous, ale nie ma guziczka  "zgłoś do moderatora" są za to dwa do modyfikacji...
Czymtasem...

Offline autograf

• ________
  • wracam na stałe na tff
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 24, 2012, 22:18:27 pm »
'zobacz ostatnio wyslane wiadomosci' daloby sie wrzucic na gore strony glownej? a moze da sie tu i tu? a co z podstronami? moze tez sie da upchnac :-)

Offline autograf

• ________
  • wracam na stałe na tff
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 24, 2012, 22:18:49 pm »
W odważnych jest anonymous, ale nie ma guziczka  "zgłoś do moderatora" są za to dwa do modyfikacji...

zalogowales sie do tapa?

Offline Radek

• ________
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 24, 2012, 22:44:33 pm »
nie używam ...
Czymtasem...

Offline bombel

• ________
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 24, 2012, 22:50:40 pm »
To mam taki bug: jak wyświetli się listę tematów nieprzeczytanych, i ta lista pokaże się w postaci listy wątków - to w dziale dla Odważnych (przypominam, to ten anonimowy) jest linijka mówiąc kto wątek założył. Czyli założyciel wątku jest bardzo nieanonimowy.

Mam też prośbę, w wyniku spełnienia której Admin zaoszczędzi na transferze! :) Jeśli będzie ten bold na linijce pt. Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty wtedy, jak te wiadomości będą - nei trzeba będzie klikać w ten link co chwilę. Teraz, jak chcę się przekonać, czy są jakieś nowe wiadomości klikam w ten link co kilka chwil i co kilka chwil serwer zwraca mi ten sam rezultat - ze nie ma.

Jak będę o tym wiedział zawczasu (przed kliknięciem) - czy są jakieś nowe czy nie, a poznam to po tym że bold jest lub go nie ma - nei będę klikał tak w kółko i transfer się zmniejszy. Czy to nei piekna wiadomośc?
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2012, 23:04:19 pm wysłana przez bombel »
Pozdrawiam bombelkowo!