Autor Wątek: Dorota  (Przeczytany 1056 razy)

Offline robert

• ________
Dorota
« dnia: Lipiec 17, 2013, 23:55:15 pm »
Proszę o wszelkie komentarze.
Zdjęcia naprawdę odzyskałem po awarii dysku ...

1.
2.
3.
4.
5.

Pozdrowienia:
Robert

Offline autograf

• ________
  • wracam na stałe na tff
Odp: Dorota
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 18, 2013, 01:35:17 am »
Chyba podobne pokazywałeś. O dziwo, najbardziej podoba mi się zdjęcie pierwsze. Jest fajowy kadr, świetna poza modelki, i fajne skierowanie w obiektyw. Gra to i huczy. Poza tym na wszystkich masz ciekawe światło i zawsze dobry drugi plan - nigdy nie umiałem tak ustawiać teł, może dlatego że ich po prostu nie miałem :D

PS Gratuluję odpalenia dysku, dobrze wiedzieć, że niemożliwe nie istnieje ;)
napisałem na facebooku, że złamałem nogę! i 18 osób kliknęło "Lubię to!"

Offline bombel

• ________
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 18, 2013, 02:04:43 am »
Mnie, dla odmiany od poprzednika, najbardziej podoba się czwórka. Nie wiem czy to celowo zrobione, czy to może moja wyobraźnia, ale ułożenie szyi, głowy, fryzura, słowem cała góra postaci lącznie z torsem - kojarzą mi się z jakąś antyczną postacią wyrzeźbioną w lśniąco białym granicie, nie mogę sobie tylko przypomnieć z jaką konkretnie...

W każdym razie ta czwórka bardzo mi podchodzi, jeśli mogę tak powiedzieć. Zastanawiam się, czy zrobienie jej czarnobiało nei pogłśbi jeszcze tego efektu.

CO do uwag natury fotograficznej - nei wiem, czy dawaniej dawałeś takie ostre światło, wydaje mi się że robiłeś bardziej miękkie, o ile mnei pamięć już nei myli. Tak lub owak dawaj sięcej.

No i gratulacje z powodu odzysku, cieszy, nie? :)
Pozdrawiam bombelkowo!

Offline robert

• ________
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 18, 2013, 20:54:52 pm »
"Chyba podobne pokazywałeś"
Jedynkę pokazywałem kiedyś w MD i miałem pokazać więcej. Tak więc pokazuję ...

"zawsze dobry drugi plan - nigdy nie umiałem tak ustawiać teł, może dlatego że ich po prostu nie miałem"
Dominik, ja też nie umiem! U mnie zawsze jako tło robiła ściana.
Do czasu jak nie padła firma kolegi, mieliśmy tam swoje pseudo studio, w którym każda ściana była inaczej wymalowana.
Dodatkowo część jednej ściany była odkryta do cegieł, a druga pseudo wytynkowana, co też gdzieś pewnie na innych zdjęciach widać.

Dziękuję za Wasze komentarze.

Offline Seeker

• ________
    • gnioto
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 13, 2015, 23:21:57 pm »
"Udanych kadrów. Bo przecież nie światła..."  Kasandra