Autor Wątek: Warsaw Spire  (Przeczytany 543 razy)

Offline creep

• ________
Warsaw Spire
« dnia: Kwiecień 23, 2016, 01:42:39 am »
To trudny budynek. Swoją wielkością przytłacza wszystko dookoła, a jednak bałagan na dole potrafi wejść w kadr i go popsuć. Na razie jeszcze trwają prace wykończeniowe i dół nie nadaje się do fotografowania, więc zacznę od spojrzenia w górę.

Offline woda

• ________
Odp: Warsaw Spire
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 23, 2016, 21:33:17 pm »
Coś czuję, że się do niego też przymierzę :)
Nie przekonuje mnie taki centralny kadr w tym przypadku. I trochę brakuje mi ciemniejszego nieba. Duuuużo ciemniejszego.
Ale ten metalicznie połyskujący daszek wyszedł prima sort!

Offline creep

• ________
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 24, 2016, 01:11:50 am »
Dziękuję za tych kilka słów, trudno się z nimi nie zgodzić (tzn z tą częścią odnośnie kolorystyki, bo centralny - z lekkimi uchybieniami - kadr uważam za dobry ;) ).
Jeszcze taki ogólny obrazek:

Kiedy się wybierasz do Warszawy?

Offline woda

• ________
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 24, 2016, 01:48:48 am »
Podoba mi się to, że szukasz innych kadrów. Szklany dom zestawiony z okolicznościami przyrody. Ja chyba jednak jestem zbytnim tradycjonalistą i dlatego dwójka do mnie mniej przemawia. Budynek jest nowoczesny, dlatego widzi mi się kadr dużo bardziej.. niespokojny. Dwójka, jak dla mnie, jest po prostu zbyt "grzeczna".
Pazura tu poproszę! :)

Offline creep

• ________
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 24, 2016, 01:55:25 am »
Pazura i brak grzeczności będziesz musiał sam sobie tam sam znaleźć, i może nawet użyć przy jakimś bliższym podejściu - ja zrobiłem jedynkę bez problemów, ale kolega wszedł między budynki i ochroniarz go poprosił żeby nie robił zdjęć... :(

Offline woda

• ________
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 24, 2016, 02:08:21 am »
|Dawno temu szwendałem się z aparatem wokół Metropolitanu. I tam też ochroniarz próbował mnie przegonić. Ale poszedłem do jego szefa i ten nie miał nic przeciwko. Może tu też tak trzeba?

Offline Seeker

• ________
    • gnioto
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 24, 2016, 22:50:26 pm »
"Ja chyba jednak jestem zbytnim tradycjonalistą i dlatego dwójka do mnie mniej przemawia."

M. In. dlatego, że jedynka jest deko za ciasno skrojona.
"Udanych kadrów. Bo przecież nie światła..."  Kasandra